کسب و کار, مجله اینترنتی, نکات طلائی و آموزش

موسس سایت تخفیفان چه کسی بود؟!

آشنایی با نازنین دانشور

نازنین دانشور، موسس سایت تخفیفان، شعار او در زندگی جمله‌ای از گاندی است: شما باید مظهر تغییری باشید که می‌خواهید در جهان ببینید.
او موسس سایت تخفیفان یکی از موفق‌ترین سایت‌های تجارت الکترونیک در ایران است که توانسته شصت تا هفتاد درصد سهم بازار در این حوزه را به خود اختصاص دهد. نازنین دانشور در سال نود و هفت در سی و دومین نشست کنفدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت آسیا و اقیانوسیه (CACCI) به‌عنوان برترین جوان کارآفرین برگزیده شد. برای آشنایی با نازنین دانشور ادامه این مطلب را بخوانید.

نازنین دانشور یکی از زنان موفق ایرانی
نازنین دانشور در سی و دومین نشست کنفدراسیون CACCI

آشنایی با نازنین دانشور

او متولد آخرین ماه فصل پاییز در سال ۱۳۶۲ است. او پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته IT از دانشگاه امیرکبیر در مدرسه کنکور مشغول به کار شد و پس از مدتی نیز به‌عنوان برنامه‌نویس مبتدی در شرکت آتیه داده‌پرداز مشغول به کار شد. این شرکت دانشور را برای گذراندن دوره یک‌ساله به انگلیس فرستاد، دانشور توانست در این مدت بسیار بدرخشد. او زمانی که تنها ۲۵ سال داشت توانست به عنوان مدیر ارشد پروژه در همان شرکت انگلیسی انتخاب شود، موضوعی که باعث رنجش بسیاری از کارکنان آن شرکت شده بود.
نازنین پس از مدتی به ایران بازگشت و به دلیل آشنایی با سایت‌های فروش آنلاین در انگلیس اقدام به راه‌اندازی سایت سوپرمارکت اینترنتی به نام میدانک کرد. این پروژه باوجود ثبت سه هزار درخواست در یک شب، به دلیل نبود امکانات لازم در زمینه تحویل و ارسال کالا با شکست مواجه شد. او پس از این شکست پیشنهاد کار یک شرکت آلمانی در زمینه تجارت الکترونیک را پذیرفت و راهی این کشور شد. پس از سه ماه تصمیم‌گیری جهت دنبال کردن اهداف و رؤیاهای خود مجدد به ایران بازگشت.

راه اندازی تخفیفان نت

دانشور در نهایت توانست در سال ۱۳۹۰ بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی و تبلیغات را برای صاحبان کسب‌وکار در ایران تأسیس کند. او در تعریف سایت خود این‌طور عنوان می‌کند که نام این سایت از دو کلمه تخفیف و ON انگلیسی گرفته‌شده است، که به معنی تخفیف فعال است. این سایت روش سنتی برخورد و جذب و نگهداری مشتری برای صاحبان کسب‌وکار را در ایران بسیار تغییر داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + بیست =