درباره ما

از سال ۱۳۶۶ کارآفرینی و تولید را در قالب شرکت آلیاژ با قطعه سازی و همکاری با شرکت های بزرگی مانند ایران خودرو و سایپا آغاز نمودیم.

از سال ۱۳۸۶ به آلیاژ آرای آریا تغییر نام دادیم و شرکت را سهامی خاص نمودیم و در عرصه تولید قطعات صنعتی و انواع فیلتر فصل جدید فعالیت خود را آغاز نمودیم.

سال ۱۳۹۱ در آستانه ی تصمیم بزرگی قرار گرفتیم.

آری ، فضای کسب و کار در حال تغییر بود و تجارت الکترونیک و فضای مجازی به شدت در حال رشد بود.

ما نیز در این سال در کنار فعالیت های صنعتی، به دنیای تجارت الکترونیک وارد شده و فروشگاهی اینترنتی ساده را راه اندازی نمودیم تا این مسیر جدید را تجربه کنیم.

در سال ۱۳۹۴ با گسترش فعالیت ها در حوزه تجارت الکترونیک، وب سایت gandom-t-g.com را مجهز به نماد اعتماد الکترونیک نموده و در حوزه تجارت الکترونیک فعالیت خود را حرفه ای تر نمودیم.

از سال ۱۳۹۶ راهی سخت اما جذاب را آغاز کرده و اقدام به طراحی پلتفرمی ملی با عنوان VCM platform (پلتفرم بازار اعتباری مجازی) نمودیم و تحقیقات گسترده ای را در قالب ارزهای دیجیتال و رمزگذاری شده آغاز کردیم. در این راستا الگویی از اشتغال عمومی بر بستر ارز دیجیتال و بازار تهاتر و تبادل اعتباری را طراحی کردیم و ۱۱ استارت آپ و ۹ زیرسیستم غیراستارت آپی را در مجموعه گنجاندیم. با ترسیم دورنمایی شفاف با پشتوانه ی همراهان بزرگ خود ، این پلتفرم ملی را در فروردین ۱۳۹۹ رونمایی کرده و در ژانویه ۲۰۲۲ با دستیابی به ۱۵ میلیون کاربر در قالب وب سایت avalinco.com وارد بازار جهانی خواهیم شد.

اکنون در تازه ترین تحول و توسعه ی تولید و کارآفرینی و خدمتی درخور هموطنان شایسته و بزرگ ، با تجهیز سیستم تحقیق و توسعه ، گامی بزرگ در خلق تولیدات نوآورانه را پیش روی خود داریم و برند آکوکالکشن را تحت وب سایت www.acokala.com رونمایی کردیم. با انتقال فروشگاه اینترنت خود (گالری گندم) به این وب سایت، گسترش تولیدات خلاقانه و مجیک شاپ را در کنار پلن های متعدد توسعه مشاغل عمومی و خانگی در دستور کار قرار داده ایم.

حال این وب سایت با تمام پشتوانه سال ها خدمت در عرصه تولید و صنعت در جلوی دیدگان شما قرار دارد و حمایت شما در این مسیر ، بی شک بزرگترین انرژی و انگیزه ما خواهد بود. تلاش این مجموعه با قدمت چنددهه در تولید و تجارت، همراه با خلاقیت و توان جوانان شایسته ایرانی ، محصولات و خدماتی را پیش روی شما قرار داده و خواهد داد که فقط سزاوار یک جمله می باشد :

تمام قدمت و تلاش و نتیجه تفکر ما ، تقدیم به سلیقه خاص و ارزشمند شما