برند و استایل برتر, مجله اینترنتی, مد و زیبایی

انتخاب زیور آلات حساس‌ترین بخش استایل سازی

استفاده از زیورآلات

ایجاد یک استایل مناسب و خاص یکی از دغدغه افرادی هست که عاشق دنیای مد و استایل سازی هستند. اما استایل سازی و استفاده از محصولات برندهای مختلف تنها مختص عاشقان مد و زیبایی نیست. در واقع استایل سازی می‌تواند ظاهر شما را بهتر جلوه دهد. و ضمن احترام به مخاطب در اکثر موارد بیان‌گر نوع باورها و اندیشه‌های شما باشد، استفاده از یک سری وسایل در استایل سازی ثابت کرده است که می‌توانند به افراد عزت نفس خاصی را منتقل کنند و در بهبود ارتباط با دیگران موثر باشند. یک سری از وسایلی که در استایل سازی مورد استفاده قرار می گیرند؛ زیورآلات و اکسسوری‌ها هستند که در ادامه به بررسی آنها و نکات مهم در مورد استفاده از زیورآلات می‌پردازیم.

استفاده از زیورآلات در استایل سازی

زیورآلات که امروزه با توجه به تنوعی که دارند در بازار به فراوانی یافت می‌شوند، می‌توانند برای تکمیل شدن استایل به شما کمک کنند. در اکثر موارد این زیورآلات با توجه به رنگ لباس‌ها و همچنین سبک آنها انتخاب می‌شوند. اما اگر کلیت را در نظر بگیریم زیورآلات جهت هر نوع استایلی مناسب هستند، مگر در موارد خاص، برای مثال بسیاری از افراد ترجیه می‌دهند ساعت‌های بند استیل را با لباس های جین و اسپرت استفاده نکنند و جای آن ساعت‌های بند چرم را جایگزین کنند. یا افرادی که دستبند‌های پارچه‌ای را با هر نوع لباسی استفاده می‌کنند، هرچند که اصولی نیست.
در مواردی دیگر گفتیم که استفاده از زیورآلات به علت زیبایی منحصر به فردی که دارند باعث افزایش اعتماد به نفس، تعامل و بهبود روابط اجتماعی می‌شوند. از این جهت بسیاری از افراد زیورآلات را با توجه به جایگاه شغلی و جلساتی که دارند انتخاب می‌کنند. در واقع استفاده از زیورآلات یکی از به‌روزترین روش‌ها در سالن‌های مد و فشن می‌باشد. توجه داشته باشید که هر چند زیورآلات را می‌توان با هر نوع لباس و هر تیپ شخصیتی ست کرد، اما با توجه به مدل‌های جدیدی از زیورآلات که در بازار موجود هستند، عدم رعایت قوانین استفاده از زیورآلات باعث ایجاد ظاهری نازیبا و آشفته می‌شود. قبلا در مقاله آشنایی با مهم‌ترین اکسسوری‌های مردانه و زنانه به برخی از اکسسوری‌های مخصوص آقایان و خانم‌ها اشاره کردیم. اما در ادامه برخی قوانین در مورد استفاده از زیورآلات و اکسسوری‌های رایج را بیان می کنیم.

نقش سنگ‌ها در استایل سازی به عنوان زیورآلات

ترکیب رنگی و چیدمان زیبای سنگ‌های زینتی روی لباس‌های مجلسی در اکثر موارد به عنوان نوعی زیورآلات مورد استفاده قرار می گیرد. این سنگ‌ها که هر کدام زیبایی و البته مزیت خاص خودشان را دارند، زیبایی بسیار خاصی را به استایل و تیپ شخصی شما می‌بخشند.

استفاده از زیورآلات و انواع سنگ تزئینی در استایل
سنگ‌ها بیشتر برای ست کردن با لباس‌های مجلسی استفاده می‌شوند

به خاطر داشته باشید که استفاده از این سنگ‌ها در لباس‌ها تنها مخصوص لباس‌های مجلسی و مناسبتی است و خاطرتان باشد که از سنگ‌های قیمتی و گرانبها در ایجاد استایل رسمی و کارمندی و اسپرت استفاده نکنید. این سنگ‌ها را با توجه به نوع شخصیت و ویژگی‌های درونی خودتان تنها در لباس‌های مجلسی مورد استفاده قرار دهید.

نقش دستبند‌های چرم در استایل سازی

این دستبند‌ها بیشتر در استایل سازی آقایان مورد استفاده قرار می‌گیرند. چرا که جنس چرم و ترکیب فلز و طلا و نقره در آنها می‌تواند ظاهر و استایل خاص‌تری را برای آقایان بسازد. از این جهت که دستبندهای نقره، تیتانیوم و طلا بیشتر به دستان ظریف خانم‌ها می‌آیند؛ دنیای مد و فشن دستبندهای چرم را در لیست زیورآلات و اکسسوری‌ها قرار داد، تا اکثر آقایانی که تمایل به استفاده از این نوع دستبند‌های نقره و طلا و تیتانیوم ندارند، از دستبند‌‌های چرمی در استایل اسپرت و رسمی خودشان استفاده کنند. در مقاله اصول خرید و نگهداری دستبند چرمی در این رابطه توضیحات کافی ارائه کرده‌ایم.

استفاده از اکسسوری در استایل مردانه
دستبند چرم از جمله اکسسوری‌های محبوب آقایان

نقش انگشترها در استایل سازی

انگشتر‌ها بیشترین نقش را در استایل سازی بانوان اجرا می‌کنند و به دستان آنها زیبایی دو چندانی را می بخشند. زیرا اولین چیزی که در یک خانم توجه ما را به خود جلب می‌کند انگشترها هستند. با توجه به دنیای مدرن امروز استفاده از زیورآلات طلا چندان مورد پسند افراد با توجه به هزینه‌ها نیست. در اکثر موارد افراد سعی می‌کنند از زیورآلاتی از جنس نقره، استیل، تیتانیوم و..‌ استفاده کنند. البته امروزه انگشتر‌های پارچه‌ای هم موجود هستند که در صورت استفاده از این انگشترها دقت زیادی به خرج دهید و در هر فضایی استفاده نکنید. چرا که این انگشترها تنها برای استایل سازی‌‌های اسپرت و خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
برای انتخاب صحیح انگشتری که دستان شما را زیباتر جلوه دهد، پیشنهاد می کنیم مقاله انتخاب بهترین انگشتر را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =