بهترین سایت و اپ ها, مجله اینترنتی, معرفی ها

برترین مجلات جهان در حوزه دکوراسیون داخلی

بهترین مجلات دکوراسیون داخلی

وقتی علم و تکنولوژی گسترش می‌یابد و به دنبال آن همه علاقه دارند در مورد موضوعات مختلف اطلاعات پیدا کنند، اینجاست که پای نشریه‌های معتبر خارجی به میان می‌آید تا از روند کاری هر رشته به صورت تخصصی اطلاعات کسب شود؛ یکی از حوزه‌هایی که از محبوبیت بالایی برخوردار است و طرفداران بسیاری دارد، معماری و دکوراسیون داخلی است. برای همین مناسب دیدیم که برخی از بهترین مجلات دکوراسیون داخلی را به شما معرفی کنیم، تا از دنیای به‌روز تکنولوژی و خلاقیت در دکوراسیون عقب نمانید.
پس با ما همراه باشید.

معتبرترین و بهترین مجلات دکوراسیون داخلی

تعداد مجلات در حوزه دکوراسیون و معماری بسیار زیاد است و ما در اینجا می‌خواهیم تعدادی از آن‌ها را به شما معرفی کنیم.

مجله Traditional Home

این مجله از سال ۱۹۸۹ تا به حال به صورت مستمر در عرصه معماری، طراحی و دکوراسیون به فعالیت پرداخته است. امتیاز نشر این مجله در اختیار  شرکت آمریکایی Meredith Corporation می‌باشد. این مجله یکی از پر مخاطب‌ترین مجلات در صنعت دکوراسیون می‌باشد. جالب است بدانید این نشریه برای ۹ سال متوالی به عنوان پرفروش‌ترین مجله در دکه روزنامه فروشی‌ها انتخاب شده است. در این مجله شما می‌توانید نمونه‌های زیبا در زمینه مبلمان و اکسسوری‌های لوکس را ببینید، همچنین پیشنهادهای کاربردی برای طراحی خانه به سبک سنتی و مدرن ارائه می‌دهد.
آدرس وب‌سایت: http://www.traditionalhome.com
آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/traditionalhome

تردیشنال هوم یکی از مجلات معتبر حوزه دکوراسیون
وب سایت مجله Traditional Home به عنوان یکی از بهترین مجلات دکوراسیون داخلی

مجله Veranda

این مجله آمریکایی که از سال ۱۹۸۷ آغاز به کار کرده است، به عنوان یکی از بهترین مجلات دکوراسیون داخلی بر روی سبک‌های زندگی با محوریت دکوراسیون خانه تمرکز دارد. این مجله معتبر در زمینه معماری و طراحی داخلی، دکوراسیون، مد و زیبایی اطلاعات مفیدی را در اختیار خوانندگان خود قرار می‌دهد. این مجله نیز یکی از پرفروش‌ترین مجله‌های طراحی داخلی است.
آدرس وب‌سایت: https://www.veranda.com
آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/verandamag

مجله دکوراسیون Elle Decor

این مجله معروف و پرفروش از ۱۹۸۹ فعالیت خود را شروع کرده است. این مجله جدیدترین سبک‌های طراحی و دکوراسیون داخلی در فضاهای مختلف و مد روز را به خوانندگان خود معرفی می‌کند. در این مجله شما می‌توانید جدیدترین مدل‌های مبلمان، اکسسوری‌های داخلی و مدل‌های پرده را مشاهده کنید.
آدرس وب‌سایت: www.elledecor.com
اینستاگرام: https://www.instagram.com/elledecor

مجله Architectural Digest

این ماهنامه از سال ۱۹۲۰ شروع به کار کرده است. این ماهنامه به صورت تخصصی در مورد معماری و طراحی داخلی مطالبی را نشر می‌دهد.

مجلات معتبر در زمینه معماری و طراحی دکوراسیون
Architectural Digest از بهترین مجلات دکوراسیون داخلی منزل

این مجله معتبر بین‌المللی به‌صورت آنلاین نیز در دسترس است و سالانه فهرستی از ۱۰۰ طراح و معمار تأثیرگذار (AD100) در دکوراسیون داخلی جهان را معرفی و منتشر می‌کند.
آدرس وب‌سایت: https://www.architecturaldigest.com/architecture-design
آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/archdigest/?hl=en

مجله House Beautiful

این مجله در سال ۱۹۸۶ در آمریکا تاسیس شد و از آن زمان به صورت ماهانه به چاپ رسید. این مجله به صورت تخصصی به معماری و طراحی داخلی می‌پردازد. این مجله اطلاعات خوب و مفیدی در زمینه نوسازی و بازسازی داخلی ساختمان ارائه می‌دهد.
آدرس وب سایت: https://www.housebeautiful.com
آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/housebeautiful
شما چه مجلات دیگری را می‌شناسید که در این حیطه فعالیت کنند؟! لطفا به ما معرفی کنید که بتوانیم به علاقمندان این رشته کمکی کرده باشیم.
و حالا که حرف از دکوراسیون منزل شد، سری هم بزنید به: اصول چیدمان مبل در دکوراسیون منزل که اطلاعات مفیدی در مورد بخش مهمی از دکوراسیون داخلی به شما می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + پانزده =