بهترین سایت و اپ ها, مجله اینترنتی, معرفی ها

بهترین سایت‌های تبدیل فرمت‌ها

بهترین سایت‌های تبدیل فرمت فایل‌ها

نداشتن فرمت درست در فایل‌ها بدترین اتفاق است و برای تبدیل به فرمت دلخواه باید نرم افزارهای سنگین را روی سیستم نصب کنید. به همین دلیل ما اینجا قصد داریم چند سایت را که به شما امکان تغییر فرمت انواع فایل را به صورت آنلاین می‌دهند، معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

معرفی سایت‌های تبدیل فرمت فایل

در این بخش برخی از محبوب‌ترین سایت‌ها را که امکان تبدیل فرمت فایل‌های مختلف را دارند، معرفی می‌کنیم. البته ما در مقاله روش‌های تبدیل PDF به WORD سایت‌هایی را برای تبدیل فرمت فایل‌های پی دی اف به فایل word معرفی کرده‌ایم. اما سایت‌هایی که اینجا به معرفی آن‌ها می‌پردازیم برای تبدیل انواع فایل‌ها به فرمت‌های دلخواه کاربرد دارند.

وقتی وارد سایت شدید صفحه زیر به شما نمایش داده می‌شود. روی گزینه Browse کلیک کرده و فایل مورد نظر را انتخاب کنید. سپس در قسمت Input format نوع فرمت فایل موجود را انتخاب کنید و در قسمت output format نوع فرمتی که می‌خواهید فایل شما به آن تبدیل شود را انتخاب کنید. در نهایت convert را بزنید.

تبدیل فرمت فایل‌ها
تبدیل فرمت فایل‌ها به صورت آنلاین در سایت convertfiles

این سایت هم به شما امکان تغییر فرمت را میدهد، وارد سایت شوید و در ۳ مرحله فایل را فرمت کنید.

مرحله ۱: وارد کردن فایل.
مرحله ۲: انتخاب نوع فرمتی که می خواهید تبدیل شود.
مرحله ۳: تبدیل کردن فایل (زدن دکمه convert).

تغییر فرمت فایل
در سایت zamzar طی سه مرحله فرمت فایل شما تغییر خواهد یافت

وارد سایت شوید تا بتوانید تغییر فرمت را به راحتی انجام دهید. فایل مورد نظر خود را درون سایت آپلود کرده و سپس نوع آن را مانند تصویر، اسناد و کتاب الکترونیکی انتخاب کنید.

تبدیل فرمت فایل در سایت convertio
سایت convertio برای تغییر فرمت انواع فایل

یکی از ویژگی‌های کاربردی این سایت، امکان تبدیل همزمان چندین فایل به صورت همزمان است که برای این کار باید روی گزینه «Add More Files» کلیک کنید.

سایت convertio امکان تغییر فرمت همزمان فایل ها را دارد
با کلیک دکمه Add more files فایل‌های بیشتری را انتخاب کنید

پس از آپلود فایل و انتخاب نوع فرمت خروجی، با کلیک روی دکمه «Convert» می‌توانید روند را مشاهده کنید و همچنین حجم فایل نیز به نمایش گذاشته می‌شود. در نهایت با کلیک روی گزینه دانلود، هر یک از فایل‌های جدید را دریافت کنید. امکان دانلود فایل ZIP حاوی تمام تبدیل‌ها نیز برای شما در این سایت فراهم شده که یک ویژگی کاربردی است.

وقتی وارد سایت شدید روی گزینه Browse for file  کلیک کنید و سپس روی گزینه Convert بزنید. باید یاد آور شد که این سایت هم اجازه تبدیل چند فایل را به صورت همزمان به شما می‌دهد.

سایت های تبدیل فرمت فایل
تبدیل فرمت فایل در سایت filezigzag

این هم یک سایت محبوب برای تغییر فرمت است. زمانی که وارد این سایت می‌شوید می‌توانید انواع دسته‌بندی فرمت‌های مختلف را مشاهده کنید. بعد با کلیک بر روی لیست کشویی هر قسمت می‌توانید انواع فرمت‌های آن دسته را برای تبدیل مشاهده کنید.

راه‌های آسان تغییر فرمت فایل‌ها
سایت online-convertor امکان تبدیل فرمت انواع فایل را فراهم می‌کند

نوع فرمت را که انتخاب کردید، وارد صفحه جدیدی می شوید که در آن جا فایل را انتخاب کنید و در نهایت روی start  کلیک کنید.

تغییر فرمت فایل‌های تصویری و ویدئویی
پس از انتخاب فایل‌ها دکمه start را کلیک کنید

شما سایت دیگری برای تبدیل فرمت‌ها می شناسید که به ما معرفی کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =