جدیدترین لوازم جانبی و دیجیتال, مجله اینترنتی, معرفی ها

ضرورت خرید لوازم جانبی گوشی در کرونا

خرید لوازم جانبی گوشی در کرونا

این روزها گوشی های همراه از رگ گردن به ما نزدیکتر هستند، یک رازدار خوب و یک پلنر دیجیتال برای امور روزمره، با امواجی از غم و شادی در دل هایشان، و قلبشان پر از روایت های تلخ و شیرین بر مدار فیلم و تصویر.
گوشی های همراه در واقع بهترین عکاس های دنیا هم هستند، حالا اینکه ما عکس می گیریم یا گوشی ها..؟! بماند..؟! همین که دستی در عکاسی دارند قابل ستایش است.
اگر در خرید لوازم جانبی برای تلفن همراه خود مثل من اسراف دارید باید بگویم: شاید بدترین جنس را با قیمت کمتر می خرید، درست است؟!
در غیر این صورت خرید یک سری لوازم جانبی خوب می تواند، مدت ها دغدغه و نگرانی شما را از آسیب رسیدن به گوشی همراهتان کمتر کند.

اصالت لوازم جانبی گوشی همراه

همان طور که در مقاله انواع ال سی دی موبایل گفته‌ایم، اگر در بازار لوازم جانبی سرک بکشیم با تنوع زیادی از محصولات روبرو می شویم، شرکت ها و تولید کننده های معتبری هستند که لوازم جانبی خوبی را با کیفیت بسیار عالی ارائه کرده‌اند، اما همیشه در بین لوازم دوست داشتنی و کاربردی، به اجناس تقلبی با کیفیت کم هم برخورد می کنیم.
مثل: کاور های خشک و شکننده یا گلس های فیک که در مقابل کمترین ضربه ها سست و ناتوان هستند، هندزفری هایی که توان شوری و سیل اشک های ما را ندارند و زود با یک قطره اشک ما خراب می‌شوند.
یک سری از لوازم جانبی که ظاهری فانتزی دارند در اکثر موارد شاید کیفیت خوبی نداشته باشند، پس بهتر است بعضی اوقات گول ظاهر زیبای لوازم را نخورید.
هر چند که گاهی ظاهر فانتزی هم با کیفیت‌های خوبی ارائه می شود اما نقطه حساس خرید شما همینجاست، پس حواستان باشد.
بهتر است در انتخاب هندزفری ها برعکس ضرب المثل «برای کسی تب کن که برایت بمیرد» دست به انتخابی بزنید که اگر از غصه اشکتان جاری شد هندزفری ها برای شما نمیرند.

لوازم جانبی و ضروری تلفن همراه

محافظ و روکش، پاوربانک، هدفون، نگهدارنده تلفن، شارژر و پاور بانک، کیف محافظ هدفون و شارژر، گلس محافظ لنز دوربین، انواع کابل های تبدیل، کارت حافظه، تقویت کننده ی آنتن و… جزء مهم ترین لوازم جانبی گوشی تلفن همراه هستند.

نگهدارنده های گوشی

یکی از مهمترین لوازم جانبی در روزهای کرونایی با توجه به شروع آموزش های مجازی، نگهدارنده های گوشی و تبلت هستند که در این ایام فروش بسیار زیادی را به خود اختصاص دادند.

نگهدارنده گوشی برای آموزش مجازی
نگهدارنده گوشی جزء مهم ترین لوازم جانبی تلفن همراه

دانش آموزان و کودکانی که از نگهدارنده های گوشی تلفن همراه استفاده می کنند خستگی کمتری را در بدن احساس می‌کنند، چرا که خم شدن سر به سمت پایین برای مدتی طولانی تاثیر بسیار زیادی بر روی شکل استخوان ها و فرم بدن دارد.
لذا نگهدارنده های گوشی در دوران آموزش مجازی نقش مفیدی در سبد خرید افراد دارد.

شارژرهای قابل حمل

شارژر های قابل حمل نقش بسیاری در کیفیت یادگیری دانش آموزان دارند، چرا که آموزش های مجازی چون معمولاً در یک محیط بدون هیجان و هیاهو صورت می گیرد، اگر قرار باشد دانش آموز مدام در کنار پریزهای برق باشد شاید محیط تکراری و خسته کننده ای برایش فراهم شود.
خرید پاور بانک ها می تواند نگرانی دانش آموزان و کودکان را برای خاموشی تلفن همراه شان کمتر کند و این اجازه را به دانش آموز بدهد تا در محیط‌های متنوع و هر محیطی که راحت تر است درس را فرا بگیرد.

کاور تلفن همراه

کاورهای گوشی امروزه  حکم  در و دیوار کلاس ها را دارند، قرار دادن یک کاور بر روی تلفن همراه می‌تواند روند آموزش را برای کودکان و دانش‌آموزان راحت‌ و جذاب تر کند.
به طور مثال: قرار گرفتن یک خرس در پشت گوشی و یا قرار گرفتن دو گوش در بالای تلفن همراه می تواند فرایند یادگیری را برای کودک جذاب تر کند.
در پایان، خرید یک سری لوازم جانبی تلفن همراه با توجه به نقشی که این وسیله در زندگی ما دارد بسیار مهم و حائز دقت و اهمیت است. در ضمن این نکته را هم یادآور می شویم که برای خرید جدیدترین لوازم جانبی دیجیتال فروشگاه اینترنتی آکوکالا گزینه بسیار مناسبی هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 17 =