برند و استایل برتر, لباس و پوشاک, مجله اینترنتی, مد و زیبایی

ماندگارترین پوشاک‌ها در دنیای ترندها‌

لباس هایی که همیشه مد هستند

دنیای مد و زیبایی همیشه ما را دچار سردرگمی و تنوع طلبی می‌کند. یک نوع تنوع طلبی شیرین و هیجان انگیز که می‌تواند ساعت‌ها ما را در فروشگاه‌های اینترنتی و حضوری سرگردان و حیران کند، دنیای مد دنیای تغییر و تحول و نوسان‌هاست. در این بین افرادی هستند که از دنیای مد فاصله گرفته و دل به همیشگی‌ها و سادگی‌ها سپردند و عمدتا از پوشاک‌های همیشه ترند یا لباس هایی که همیشه مد هستند استفاده می‌کنند. البته کمپانی‌ها و شرکت‌های مهم و مشهوری هستند که همیشه از یک سبک خاص پیروی می‌کنند و اکثر تغییرات را در نوع رنگ‌بندی و ترکیب با دیگر لباس‌ها اعمال می‌کنند؛ در ادامه به بررسی و معرفی چند نوع پوشاک می‌پردازیم که مدت‌هاست اصالت خود را حفظ کرده‌اند‌.

پوشاک مینیمال، از جمله لباس هایی که همیشه مد هستند

سادگی همیشه چشم‌نواز است، پوشاک‌های مینیمال در چند سال اخیر ترند‌های همیشگی دنیای مد و پوشاک هستند. انتخاب لباس‌هایی ساده و در عین حال سبک و راحت و رنگ‌های خنثی اصول اصلی مینیمال‌هاست. مینیمال برخلاف پیچیدگی دنیای مد از ساختاری ساده و اصیل برخوردار است، لباس‌های گشاد و راحت، تیشرت‌های ساده، مانتوهای جلوباز بدون طراحی، از دسته پوشاک‌های مینیمال هستند.

جین‌های شیک و جذاب

پوشاک‌های جین یکی از محبوب‌ترین‌ها هستند. شلوارها، مانتوها، کت‌ها و… از دسته پوشاک‌‌های همیشه ترند هستند و هیچگاه زنگار قدیمی بودن را به خود نمی‌گیرند؛ استفاده از پوشاک جین در تمام فصول سال یک پیشنهاد ویژه برای کسانی است که تنوع طلبی‌‌های طراحان مد و لباس آن‌ها را کلافه کرده است.

انواع پوشاک جین
پوشاک جین همیشه پرطرفدار

پیراهن یقه اسکی

یقه اسکی‌ها نوعی دیگر از پوشاک‌های همیشه ترند هستند. این نوع پوشاک در اکثر موارد مورد استفاده‌ی خانم‌هاست اما پیراهن‌های یقه اسکی مردانه این روزها حتی بیش‌تر از قبل قدرت خودش را در دنیای مد نشان داده است. جهت تنوع می‌توانید در کنار پوشاک‌های مینیمال از این نوع پوشاک با رنگ‌های فانتزی و خنثی استفاده کنید و استایل معمولی خودتان را به یک استایل اسمارت کژوال تبدیل کنید.

کت و شلوارهای مینیمال: مهم‌ترین لباس هایی که همیشه مد هستند

کت و شلوار‌ها در هر جنس و رنگی که باشند، همیشه محبوب هستند و استفاده از کت و شلوارها برای خانم‌ها و آقایان در هر نوع مراسمی رایج است. کت‌های دکمه‌دار و ترنچ کت‌ها همیشه از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار هستند. ترنچ کت‌ها به بارانی هم معروف هستند و گزینه خوبی برای ترکیب شدن با یقه اسکی‌ها… جالب است بدانید از زمان جنگ جهانی اول تا به امروز ترنچ کت‌ها و کت‌های دو طرفه دکمه‌دار شهرت زیادی یافتند. چرا که در جنگ جهانی اول پوششی مخصوص افسران ارتش بوده است.

کت و شلوار
کت و شلوار مناسب خانم‌ها و آقایان

تیشرت‌ها

تیشرت‌های سیاه و سفید سال‌هاست در بین هواداران غوغا کردند، این تیشرت‌ها همراهان خوبی برای پوشاک‌های جین هستند.

چند نکته در رابطه با لباس و پوشاک‌های مینیمال

  • حتی اگر از سبک مینیمال استفاده می‌کنید پوشاکی را خریداری کنید که اندازه شما باشد. پوشاک‌های مینیمال در حالی که گشاد، راحت و سبک هستند باز هم با توجه به اندام‌های متفاوت، سایز‌های استاندارد و مشخصی دارند که شما می‌توانید با توجه به اندام خود، سایز مناسب خودتان را انتخاب کنید.
  • همیشه از رنگ‌های خنثی استفاده نکنید و به یاد داشته باشید که رنگ‌های فانتزی گاهی در کنار رنگ‌های خنثی جلوه‌های خوبی دارند. استفاده بیش از حد از رنگ‌های خنثی در دراز مدت می‌تواند برای شما دل‌زدگی و دل‌مردگی بیاورد.
رنگ های فانتزی برای لباس
رنگ های فانتزی در کنار رنگ های خنثی زیبایی خاصی دارد
  • اگر از کت و شلوار استفاده می‌کنید توجه داشته باشید که رنگ کت و شلوار شما باید متناسب با مراسم انتخاب شود. اگر با کت و شلوار در مهمانی حاضر می‌شوید تا زمانی که میزبان مهمانی را از رسمیت ننداخته شما اقدام به درآوردن کت خود نکنید و استایل خود را حفظ کنید.

تاثیرات مدگرایی افراطی بر زندگی

به یاد داشته باشید که مدگرایی می‌تواند علاوه بر ایجاد یک استایل شیک برای شما پیامدهای مضری هم داشته باشد. از جمله پیامدهای آن می‌تواند مواردی چون: فردگرایی و جمع گریزی، احساس ناکامی و شکست، بحران هویت، اضطراب و استرس، اختلال در حس زیباشناختی و.. باشد. در بخش‌های بعدی به شرح و توضیح آسیب‌های مدگرایی خواهیم پرداخت.
در انتها، به شما پیشنهاد می‌کنیم مقاله روسری و شال برای زمستان را نیز مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =