خانه داری, دکوراسیون, مجله اینترنتی

دکوری های چوبی در طراحی داخلی

دکوری چوبی جذاب

می خواهید بدانید آیا استفاده از وسایل دکوری چوبی جذاب در دکوراسیون منازل کار صحیحی است یا خیر؟دوست دارید در دکوراسیون خانه یا محل کار خود از وسایلی دکوری چوبی جذاب استفاده کنید که خاص بودن و خوش سلیقه بودن شما مشخص باشد؟دوست دارید برای لحظه ای هم شده از تنش ها و  عدم آسایش دنیای امروز رهایی پیدا کنید؟دوست دارید باوجود زندگی در شهر برای لحظه ای احساس امنیت و آرامش در طبیعت را تجربه کنید؟با وجود دوری از جنگل می توانید بوی خوش و پر طراوت چوب را در خانه خود داشته باشید ، می پرسید چطور؟
با این مقاله همراه باشید:

دکوری چوبی جذاب

با دکوری چوبی جذاب با وجود اینکه در دل شهری سرد و بی روح  زندگی می کنید گرما و حس لذت بخش زندگی در دل جنگل ها را در آن  زنده کنید .دکوری چوبی برای لحظه ای هم شده شما را از تنش ها و عدم آسایش دنیای امروز رها می کند. با انواع دکوری های چوبی زیبا و خاص باوجود زندگی در شهر برای لحظه ای احساس امنیت و آرامش در طبیعت را تجربه خواهید کرد. با دکوری  چوبی جذاب و زیبا می توانید حس آرامش و زنده بودن را  به خانه هایتان  هدیه دهید.
وسایل دکوری چوبی راهی به سوی داشتن خانه ای زیبا و با آرامش  است.

دکوری چوبی جذاب
با دکوری چوبی جذاب با وجود اینکه در دل شهری سرد و بی روح زندگی می کنید گرما و حس لذت بخش زندگی در دل جنگل ها را در آن زنده کنید .

دلایل استفاده از دکوری چوبی

 • منشا طبیعی چوب ، از دلایل مهمی ست  که آن  را به عنوان یک جسم گرم و دنج در دکوراسیون و طراحی داخلی منازل مطرح می کنند !
 • رنگ چوب با هر رنگی از دکوراسیون خانه قابلیت ست شدن را دارد .می تواند در کنار هر رنگی از مبلمان زیبایی و خاص بودن را به خانه ی شما هدیه دهد.
 • داشتن وسایل چوبی زیبا و خاص می تواند جذابیت  بصری فوق العاده ای در خانه شما ایجاد کند .
 • با داشتن دکوری های چوبی در دکوراسیون خانه هایتان می توانید با طبیعت آشتی کنید و خانه ای سازگار با محیط زیست داشته باشید.
 • وجود وسایل دکوری چوبی در منزل می تواند استرس را از شما دور کند و آرامش را به خانه های پر استرس شهری برگرداند.
 • مطالعات روانشناسان نشان می دهد آرامش افراد در محیط هایی که وسایل چوبی در آن وجود دارد بسیار بیشتر است.
 • استفاده از وسایل چوبی را می توان در محل کار نیز استفاده کرد تا از فضای خشک و کسل آور محیط کار بکاهد . تنش های روحی حاصل از کار با نگاه کردن به وسایل چوبی کاهش پیدا می کند.
 • تغییرات و نوسانات دمایی روی چوب تاثیر چندانی ندارد  و از کاربری آن کاسته نمی شود .
 • وسایل چوبی ماندگاری و دوام بالاتری نسبت به دیگر وسایل دکوری دارند.

بهترین ایده برای هدیه دادن

قدرت یک هدیه چوبی را دست کم نگیرید چون به راحتی می تواند باعث شادمانی و ماندگاری شما در ذهن مخاطبین شما  شود.اگر دوست دارید هدیه ای ماندگار وبادوام بالا به دوستانتان هدیه دهید بهترین انتخاب وسایل دکوری چوبی ست. با هدیه دادن وسایل چوبی  به طور قطع می توانید در ذهن فرد مقابلتان  ماندگاری و تاثیر گذاری بالایی را ایجاد کنید .
در دنیای سخت رقابت تبلیغاتی  بین شرکت ها وسایل چوبی به عنوان هدیه تبلیغاتی می تواند بهترین انتخاب باشد چرا که منحصر به فرد بودن و خلاق بودن شرکت شما را در ذهن افراد ایجاد  می کند و  می تواند نظر بسیاری از مخاطبین را به خود جلب کند.

نگه داری از وسایل چوبی

شما هم قبول دارید که وسایل چوبی وقتی زیبا ست که خط و خشی نداشته باشد .پس  اگر اصول نگه داری از آن را بدانید می توانید سال های سال از این وسایل استفاده کنید و زینت بخش خانه هایتان باشد.

 • در هنگام خرید به جنسی که می خرید کاملا توجه داشته باشد تا وسایل چوبی با کیفیت خریداری کنید.
 • حتما به خاطر داشته باشید از آب و رطوبت وسایل چوبی خود را دور نگه دارید .
 • به طور مرتب وسایل چوبی را به وسیله پارچه نخی بدون پرز گردگیری و نظافت کنید . باید توجه کنید که استفاده از پارچه های زبر باعث ایجاد خط و خش روی وسایل چوبی می شود.
 • از روغن جلا وبراق کننده بدون مشورت اهل فن برای وسایلتان استفاده نکنید.
 • سعی کنید وسایل چوبی خود را در معرض مداوم خورشید قرار ندهید. نور خورشید باعث پوسیدگی و تغییر رنگ وسایل چوبی می شوند.
 • اگر لکه سفیدی روی وسایل چوبی شما افتاده است می توانید مقداری خمیر دندان روی آن بگذارید . درنهایت با پارچه­ های نرم آن را پاک کنید.
 • رعایت این نکات ساده می تواند طول عمر وسایل چوبی شما را بیشتر کند.

در یک کلام چوب و وسایل چوبی دکوری می تواند محیط زندگی سرد و بی روح شهری را دلپذیرتر کند.

دکوری چوبی جذاب
وسایل چوبی وقتی زیبا ست که خط و خشی نداشته باشد

می توانید برای داشتن چیدمانی زیبا به مقاله دکوراسیون مناسب خانه های کوچک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − ده =