ادبیات, بهترین کتاب ها, مجله اینترنتی

در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند

در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند

در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند.
نویسنده: میچ آلبوم
به نظر شما مرگ پایان زندگی است؟ آیا مرگ و زندگی ما بر روند زندگی و مرگ دیگران اثرگذار است؟ اگر دوست دارید داستانی زیبا با رویکردی جذاب در مورد زندگی و مرگ را بخوانید، به شما توصیه می‌کنیم کتاب “در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند” از میچ آلبوم (Mitch Albom) را مطالعه کنید.

خلاصه داستان

ادی، کهنه سرباز جنگ، زندگی خود را صرف تعمیر و نگهداری وسایل شهربازی می‌کند و این حس را دارد که  زندگی چقدر پوچ و بیهوده است، تا اینکه روزی که مشغول گشت‌زنی در شهربازی است جان دختربچه ای را در خطر می‌بیند و در حین نجات جان دختر بچه ادی می‌میرد و داستان از اینجا شروع می‌شود؛ ادی بعد از مرگ افرادی را ملاقات می‌کند که به نحوی در زندگی ادی نقشی داشتند و یا ادی بر روی زندگی و مرگ آن‌ها اثرگذار بوده است و در همین حال سعی می‌کند که متوجه بشود که آیا دختر بچه نجات یافته است یا خیر؟! در این بین داستان‌های جذابی نقل می‌شود.

قسمتی از کتاب

مردم اغلب جایی را که در آن به دنیا آمدند، کوچک می‌شمارند؛ ولی بهشت می‌تواند در ناخوشایندترین نقاط باشد و بهشت به تنهایی مراحل بسیار دارد.

توضیح پشت جلد کتاب

«ادی، سرباز کهنه‌کاری است که احساس می‌کند در زندگی بی‌معنایش، شامل نگهداری از دستگاه‌های یک شهربازی، به دام افتاده است. در طول سال‌ها، شهربازی عوض شده و ادی هم همین‌طور از جوانی خوش‌بین و امیدوار، به پیرمردی تلخ و دل خسته مبدل می‌شود. زندگی‌اش سرشار از یکنواختی، تنهایی و پشیمانی است… میچ آلبوم داستانی بدیع و خارق‌العاده آفریده است که تصور شما را درباره‌ی زندگی پس از مرگ و معنای زندگی هر انسان بر روی زمین زیر و رو می‌کند.»
در پایان “هرس، نوشته نسیم مرعشی” را نیز به شما پیشکش می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − چهار =