زیورآلات و اکسسوری, مجله اینترنتی, مد و زیبایی

چرا انگشتر انتخابی ما جلوه ندارد؟

ویژگی های انگشتر مناسب

انگشتر جذابی پشت ویترین جواهرفروشی می‌درخشد. در برابر این زیبایی نمی‌توان مقاومت کرد پس تصمیم می‌گیرید آن را در انگشت دست خود امتحان کنید، اما بعد از این که آن را در دستان خود می‌بینید نه‌تنها جذابیت پشت ویترین را برای شما ندارد بلکه بسیار زننده به نظر می‌رسد. چرا به یک‌باره آن همه درخشش و زیبایی فروکش کرد؟ این بار در مجله مد و زیبایی آکوکالا در مورد ویژگی های انگشتر مناسب و جلوه آن در دست صحبت می‌کنیم.

انگشتر یکی از اکسسورهای پرکاربرد

انگشتر یکی از اکسسورهایی است که افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند؛ و آن را به‌عنوان زیبایی یا نشانی از متاهل بودن خود به دست می‌اندازند. انگشتر یکی از زیورآلات مشترک بین آقایان و خانم‌ها است اگر تمایل دارید با انواع اکسسوری‌ها آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله تفاوت اکسسوری‌ مردانه و زنانه را مطالعه کنید.

به سایز انگشتان خود دقت کنید

حتما اندازه انگشتی که برای آن قصد خرید انگشتر را دارید، تعیین کنید. انگشتر تنگ در بلندمدت روی فرم انگشت تاثیر بدی باقی خواهد گذاشت و انگشتر‌ گشاد هم ممکن است گم شود یا در دست بچرخد که نمای انگشتر را به‌کل دگرگون می‌کند.

اهمیت سایز انگشت در انتخاب انگشتر
انگشتر گشاد ممکن است گم شود

اندازه دستان خود را نادیده نگیرید

برای دست‌های کوچک بهتر است انگشترهای کوچک نیز انتخاب کنید و اگر تمایل دارید انگشتر شما مزین به سنگ‌ها باشد، تنها به سنگ‌های گرد، بیضی، قلب و برش پرنسسی توجه داشته باشید. برای دست‌های بزرگ نیز به هیچ‌وجه سراغ انگشترهای کوچک با نگین‌های ریز نروید. انگشترهای بزرگ برای این دست‌ها انتخاب‌های زیبایی هستند.

انتخاب انگشتر مناسب دستان بزرگ
در انتخاب انگشتر سایز دست را در نظر بگیرید

به شکل انگشتان توجه کنید

باریک، بلند، توپر یا کوتاه، شکل انگشتان دست شما کدام‌یک از این مدل‌ها است؟ به این موارد توجه کنید زیرا برای هرکدام از این مدل انگشتان شرایط خاصی را هنگام انتخاب انگشتر باید در نظر داشته باشید.

انگشتر مناسب برای انگشت‌های بلند و باریک

انگشت‌های بلند این موهبت را دارند که سبک‌های بیشتری از انگشترها را امتحان کنند اما انگشترهایی با نگین گرد و برجسته برای این‌گونه از انگشت‌ها بسیار چشم‌نواز هستند.

ویژگی های انگشتر مناسب برای انگشتان بلند
انگشتر با نگین برجسته برای انگشتان بلند و کشیده

انگشت‌های توپر و پهن

انگشترهای باریک مناسب این انگشت‌ها نیستند، چراکه باعث می‌شوند توپر و عریض بودن انگشت را بیشتر نمایش بدهند. انگشترهایی با نگین یا شکل بیضی و نامتقارن انگشت‌های توپر را زیباتر می‌کنند.

ویژگی های انگشتر مناسب برای انگشت‌های کوتاه

برای این شکل از انگشتان باید به دنبال انگشترهایی باشید که آن‌ها را بلندتر جلوه بدهند. انگشترهای کشیده به همراه نگین یا سنگ‌های تزئینی به شکل بیضی انتخاب زیرکانه‌ای است. نگین‌های لوزی و اشکی هم برای این انگشتان مناسب هستند.

سن را از یاد نبرید!

 جبهه‌گیری در مورد سن و سال را در هنگام انتخاب انگشتر کنار بگذارید. برای افراد جوان بهتر است انگشترهای ظریف‌تر انتخاب شود و برای افراد مسن به دلیل چروک‌های پوستی، انگشترهای حجیم با سنگ‌های بزرگ مناسب‌تر هستند.

ویژگی های انگشتر مناسب برای افراد مسن
انگشتر با نگین حجیم مناسب برای افراد مسن

نکته پایانی

انگشتر یکی از اکسسوری‌های پرکاربرد است که زینت دهنده دست‌ها هستند. با رعایت موارد بالا هنگام انتخاب انگشتر می‌توانید زیبایی را در دستان خود بگیرید؛ اما توجه داشته باشید که این موارد تنها پیشنهاد‌هایی برای زیباتر نمایش دادن دست‌های شما هستند. اگر انگشتری مورد علاقه شما است یا خاطراتی از بهترین‌های زندگی شما را یادآوری می‌کند، این قوانین را کنار بگذارید و به ندای قلبتان گوش کنید! اگر مالک چنین انگشترهایی هستید خوشحال می‌شویم داستان علاقه شما به این انگشترها را بخوانیم. در ضمن برای خرید زیورآلات و اکسسوری برای خود یا هدیه به دیگران سری به فروشگاه آکوکالا بزنید، مطمئن باشید دست‌خالی برنمی‌گردید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − چهار =