ادبیات, بهترین کتاب ها, مجله اینترنتی

بازاریابی پرمحتوا، یک پیشنهاد جذاب

معرفی کتاب بازاریابی پرمحتوا

دوست دارید در دنیای تبلیغات و فروش محصولات، کسب و کار خود را رونق دهید؟ توصیه ما خواندن کتاب بازاریابی پرمحتوا اثر جو پولیتزی است که به جرات می‌توان گفت: این کتاب یکی از پنج کتاب عالی در حوزه کسب و کار می‌باشد. در ادامه به طور خلاصه، به معرفی کتاب بازاریابی پرمحتوا می پردازیم.

معرفی کتاب بازاریابی پرمحتوا

این کتاب توسط انتشارات آریانا قلم با ترجمه آقای «سجاد بهجتی» در ایران به چاپ رسیده است.
کتاب از پنج بخش تشکیل شده است و در کل سیصد و هشتاد و دو صفحه دارد. بخش‌های کتاب به شرح زیر است.

  • بخش اول : بازگشت به نقطه شروع.
  • بخش دوم : استراتژی و محتوا ویژه بازارتان را تعریف کنید!
  • بخش سوم: مدیریت فرایند محتوا.
  • بخش چهارم: بازاریابی داستان.
  • بخش پنجم: به‌کار انداختن محتوا.

جو پولیتزی یکی از بزرگان استراتژی‌های بازار تولید محتوای جهان می‌باشد. او در این کتاب با نثری روان و زیبا می گوید که از چه طریقی با ایجاد محتوای زیبا و جذاب و مشتری پسند، برای فعالیت خود مخاطب جذب کنید. این کتاب به شما کمک می کند تا روند موثرتری نسبت به گذشته پیش بگیرید و در دنیای امروز که به سختی می‌توان مشتری جذب کرد، مخاطبین بسیاری پیدا کنید.
در این کتاب شما پله پله با تهیه محتوای درست آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید که در زمان مناسب، محتوای مناسب را نشر دهید تا مخاطب خوب و مناسب پیدا کنید و در نتیجه فروش عالی داشته باشید.

قسمتی از کتاب

  • در بخشی از کتاب، تعریف بازاریابی محتوایی را از زبان جو پولیتزی و ترجمه سجاد بهجتی می‌خوانیم: بازاریابی محتوایی، فرایند بازاریابی و کسب‌و‌کار برای تولید و توزیع محتوای ارزشمند و قانع‌کننده جهت جذب، کسب و درگیر کردن مخاطب هدفی است که به‌طور دقیق تعریف و درک شده است و هدف آن تحریک مشتری به اقدام سود‌آور است.
  • زمانی که به برندهای بزرگ بنگاه به بنگاه، خدمات نشر سفارشی می‌فروختم، قبل از امضای قرارداد این آخرین سوالی بود که می‌کردم. پاسخ آن مهم‌ترین مولفه توافق نهایی بود. جواب این سوال به ‌طور کامل به من نشان می‌داد که مشتری چگونه می‌خواهد پروژه محتوایی را که شرکت من برایش تهیه می‌کند بسنجد. می‌خواهم وقتی به سنجش فکر می‌کنید دقیقا این سوال را از خودتان بکنید…

در مقاله کتاب هایی برای موفقیت در کسب و کار نیز پنج کتاب دیگر را معرفی کرده‌ایم که بی‌شک برای شروع یک کار یا موفقیت بیشتر بسیار موثر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =