تغذیه و خوراک, خانه داری, مجله اینترنتی

میان وعده ها، چاشنی ساعات کاری شما..!

میان وعده سالم و خوشمزه

اگر اشتها و میزان خوراک شما در محل کار زیاد است اما باز احساس گرسنگی زیادی می‌کنید و انرژی لازم برای انجام فعالیت‌های کاری خود ندارید، این مقاله را حتما مطالعه کنید. همان طور که در مقاله انواع غذاها و دسرهای رژیمی شما را با تعداد زیادی غذا و دسر سالم آشنا کردیم، در این مطلب از مجله آکوکالا قصد داریم به طور خلاصه به معرفی چند میان وعده سالم و خوشمزه و پر انرژی که در محل کار می‌توانید مصرف کنید بپردازیم.

چند میان وعده سالم و خوشمزه برای محل کار

میان وعده های لازم برای تامین انرژی شما عبارتند از:
پاپ کورن های بامزه : این میان وعده لذت‌بخش در مزه های متنوع، کالری کمی دارد و درعین‌حال باعث ایجاد احساس سیری در شما می‌شود.
آجیل‌ ماجیل های پر انرژی : این میان وعده می‌تواند شامل انواع مغزها باشد. آجیل حاوی کربوهیدرات، پروتئین و کالری زیاد است، افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند باید در خوردن آجیل‌ها کمی ملاحظه داشته باشند.

آجیل میان وعده ای سالم و پرانرژی
آجیل از جمله بهترین میان وعده ها

میوه های دلبر و نوبر : مصرف میوه‌ها چه به‌صورت تازه، وچه خشک ضمن این‌که باعث شادابی می‌شوند، در تأمین ویتامین‌های بدن نیز موثر هستند.
شکلات‌های مغزدار و لاکچری : شکلات‌ها منبع خوبی برای تامین قند بدن هستند، اما کالری آن‌ها در صورت مصرف زیاد می‌تواند افزایش وزن را به همراه داشته باشد.
چوب شورهای خواستنی : این میان وعده به دلیل داشتن کربوهیدرات و کالری کم می‌تواند احساس سیری را در شما به وجود بیاورد.
سبزیجات تازه و مفید : سبزیجاتی مانند هویج، تربچه و چغندر را برش دهید و در محل کار میل کنید. سبزیجات فیبر زیادی دارند و می‌توانند شما را تا زمان غذای اصلی سیر نگه دارند.

سبزیجات : یک میان وعده سالم و پرانرژی
سبزیجات تازه میان وعده ای سالم به حساب می آید

نان تست و کره بادام زمینی : نان تست و کره بادام‌زمینی حاوی چربی‌ سالم و پروتئین هستند؛ البته می‌توان این ترکیب را برای صبحانه نیز میل کرد؛ اگر شما هم میان وعده‌های سالم دیگری را در محل کار خود میل می‌کنید، حتما به ما معرفی  کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 − سه =