برند و استایل برتر, لباس و پوشاک, مجله اینترنتی, مد و زیبایی

بهترین و ترندترین کفش‌های زنانه در ۱۴۰۱

جدیدترین مدل کفش زنانه

کفش‌های زنانه یکی از انواع پوشاک هستند که با آغاز سال نو مدل‌های جدیدی از آن‌ها ارائه می‌شود. بسیاری از خانم‌های شیک‌پوش سعی می‌کنند در استایل‌های سال جدید از کفش‌های ترند زنانه استفاده کنند. در این مطلب سعی کرده‌ایم بهترین و جدیدترین مدل کفش زنانه و دخترانه را معرفی کنیم.

جدیدترین مدل کفش زنانه در سال ۱۴۰۱

بارها شنیده‌اید که می‌گویند پا قلب دوم انسان است؛ بنابراین قلب دوم شایسته بهترین و راحت‌ترین کفش‌ها است تا بتواند به فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهد. در ضمن این قلب دوم می‌تواند در زیبایی تیپ و شخصیت شما نیز تأثیر زیادی داشته باشد. یک کفش مد سال بهترین انتخاب برای استایل شما است. انواع کفش‌های زنانه موجود هستند که هر خانم و دخترخانمی با هر سلیقه‌ای می‌تواند یکی از این کفش‌های ترند را انتخاب کند. کفش‌های زنانه از نظر جنس و پاشنه در انواع مختلفی تهیه می‌شوند.

انواع کفش‌های زنانه مد ۱۴۰۱ از نظر جنس

در این بخش انواع مدل کفش زنانه جدید در سال ۱۴۰۱ را از نظر جنس بررسی می‌کنیم که به سه گروه تقسیم می‌شوند.

کفش‌های زنانه چرمی

کفش‌های چرمی از بادوام‌ترین و راحت‌ترین کفش‌های زنانه هستند که در سال جدید مد شده‌اند. در این نوع از کفش‌ها هوا جریان دارد و مانع از عرق و بوی بد پا می‌شود. البته برای نگهداری از این جنس کفش‌ها باید مواردی مانند مرطوب نکردن و در معرض نور مستقیم آفتاب قرار ندادن را رعایت کرد و همچنین هرچند وقت یک‌بار، آن‌ها را با واکس‌های مخصوص واکس زد.

بهترین کفش زنانه ترند 1401
کفش چرم از زیباترین کفش‌های ترند زنانه سال ۱۴۰۱

کفش‌های زنانه مخمل و جیر

هرچند سال یک‌بار کفش‌های مخمل و جیر زنانه دوباره مد می‌شوند. امسال نیز این کفش‌ها در لیست بهترین و جدیدترین مدل کفش زنانه قرار گرفته‌اند. تنوع رنگی این جنس از کفش‌ها بسیار زیاد است، اما نگهداری از آن‌ها کمی سخت است. چون خیلی سریع گردوخاک را به خود جذب می‌کنند. برای تمیز کردن این جنس از کفش‌ها تنها کافی است یک برس مخصوص تهیه کنید و هر بار که به حمام می‌روید، آن‌ها را در گوشه حمام قرار دهید تا بخار و رطوبت حمام، پرزهای کفش را نیز مرطوب کند. سپس با برس روی آن بکشید تا تمیز شود.

کفش‌های زنانه ساتن

این جنس از کفش‌ها بیشتر در کفش‌های مجلسی زنانه دیده می‌شود. کفش‌های ساتن بسیار براق و زیبا هستند. برای تمیز کردن آن‌ها کافی است کمی آب‌معدنی گازدار اسپری کنید. با این شرایط در تمامی مهمانی‌های سال ۱۴۰۱ می‌توانید آن‌ها را به پا داشته باشید، بدون این‌که از زیبایی آن‌ها کاسته شود.

کفش ساتن جزء جدیدترین مدل کفش زنانه
کفش‌های ساتن زنانه ترند سال هستند

جدیدترین مدل کفش زنانه ترند ۱۴۰۱ از نظر پاشنه

پاشنه کفش، معیار مهمی در انتخاب کفش است که روی زیبایی و راحتی کفش تاثیر دارد. ما هم در این قسمت کفش‌های ترند سال را از نظر نوع پاشنه بررسی می‌کنیم.

کفش‌های کتانی و اسپرت

راحتی کفش‌های کتانی و اسپرت باعث شده است که در لیست ثابت کفش‌های مد شده قرار بگیرند. خانم‌ها در هر سن و سالی علاقه‌مند به پوشیدن کفش‌های کتانی و اسپرت هستند. تنوع رنگی آن برای خانم‌ها بسیار زیاد است. سال جدید را می‌توان به‌راحتی با این کتانی‌ها سپری کرد.

کفش‌های لژ دار

خبر خوش به خانم‌هایی که تمایل دارند با پوشیدن کفش قد آن‌ها افزایش پیدا کند و از طرفی کفش‌های پاشنه بلند رایج نیز به کمر آن‌ها آسیب می‌رساند: سال ۱۴۰۱ سال پوشیدن کفش لژ دار است. آن‌ها کفش‌های شیک و درعین‌حال راحتی هستند.

کفش‌های جدید در سال 1401
در بین بهترین مدل کفش‌های زنانه کفش لژ دار زیبا و راحت است

کفش‌پاشنه بلند

کفش‌های پاشنه بلند را اغلب خانم‌ها در مهمانی‌ها و مراسم خاص می‌پوشند. ارتفاع پاشنه‌ها در انواع کفش‌ها متفاوت است که می‌توانید بنا به علاقه خود انتخاب نمایید.

کفش‌های نوک گرد از مدهای سال ۱۴۰۱

قالب کفش‌ها به‌صورت نوک‌تیز، مربع و گرد هستند. امسال بیشتر قالب کفش‌های کتانی، اسپرت و لژ دار به شکل گرد دیده می‌شود که پنجه‌های پا در این نوع از کفش‌ها در حالت بسیار راحتی قرار می‌گیرد.
کفش‌ها علاوه بر این‌که محافظ پاها هستند، در استایل افراد نیز بسیار نقش پررنگی دارند. بنابراین سعی کنید در هنگام انتخاب کفش علاوه بر این‌که به‌راحتی پا فکر می‌کنید، به تغییراتی که در تیپ شما ایجاد می‌کند نیز دقت کافی داشته باشید. حالا بگویید شما اهل پوشیدن کدام نوع کفش‌ها در طول روز هستید؟
در انتها شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه مقاله چگونه نایک اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؛ تا هنگام خرید کفش و لباس برند دچار اشتباه نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 4 =