بهترین لوازم برقی, مجله اینترنتی, معرفی ها

معرفی لوازم خانگی هوشمند جدید در سال ۲۰۲۱

لوازم خانگی هوشمند جدید

با وجود دستگاه‌های هوشمند دیگر نیازی نیست از پشت میز غذاخوری برخیزید و روشنایی اتاق را تنظیم کنید یا این‌که گرمایش منزل خود را به‌صورت دستی کنترل کنید. کافی است فقط گوشی همراه را در کنار خود داشته باشید، بقیه امور منزل روبه‌راه می‌شود. این لوازم‌خانگی هوشمند نه‌تنها به شما امکان کنترل از راه دور را می‌دهند، بلکه در مصرف انرژی و هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی می‌کنند. در ادامه ۵ مورد از لوازم خانگی هوشمند جدید که در سال ۲۰۲۱ وارد بازارهای جهانی شدند را معرفی می‌کنیم.

لامپ‌های هوشمند شرکت فیلیپس

این لامپ‌ها می‌توانند جایگزین انواع مختلف لامپ‌های موجود شوند که به‌صورت سقفی، دیواری و یا در فضای باز به کار می‌روند. این چراغ‌های هوشمند به وای فای (Wifi) متصل می‌شوند و سپس از طریق اپلیکیشن‌های ‌ Alexa، Google Assistant و Apple HomeKit کنترل می‌شوند. همچنین امکان کنترل لامپ‌ها از طریق صوت نیز فراهم شده است. به این معنا که با صدای فرمان شما لامپ‌ها روشن یا خاموش می‌شوند. در ضمن امکان برنامه‌ریزی برای روشن یا خاموش شدن در زمان مشخص نیز وجود دارد.

لامپ های هوشمند جزء لوازم خانگی هوشمند جدید هستند
لامپ‌های هوشمند را از طریق صورت می‌توان کنترل کرد

دوربین نورافکن امنیتی eufy

 این دوربین‌ در شب نیز می‌تواند حوادث اطراف خانه‌ها را تحت نظارت خود داشته باشد. این دوربین‌ با کوچک‌ترین حرکت روشن می‌شود و با زاویه دید زیاد و کیفیت بالا شروع به ذخیره تصاویر می‌کند.

دوربین هوشمند
دوربین هوشمند با کوچکترین حرکت روشن می‌شود

هم‌زمان با ذخیره تصاویر نورافکن‌ها نیز روشن می‌شوند. کنترل از راه دور این دوربین‌ها از طریق الکسا و دستیار گوگل وجود دارد. در صورت عدم ترک مزاحمین، صدای آژیر نیز بلند می‌شود.

درب بازکن هوشمند myQ یکی از جالب‌ترین لوازم خانگی هوشمند جدید

این درب بازکن هوشمند روی درب‌های پارکینگ نصب می‌شود و این امکان وجود دارد که از راه دور متوجه باز و بسته شدن درب شوید. کنترل این درب بازکن، از طریق اپلیکیشن myQ امکان‌پذیر است. در صورت باز یا بسته شدن درب پارکینگ پیغامی روی تلفن همراه دریافت می‌شود. همچنین اجازه کنترل درب را به سه فرد دیگر نیز می‌توان داد.

درب بازکن هوشمند
درب بازکن هوشمند از راه دور شما را متوجه باز یا بسته شدن درب می‌کند

جوراب مانیتور کودک Owlet Smart

این دستگاه مانند جوراب به پای کودکان زیر ۱۸ ماه پوشانده می‌شود و میزان اکسیژن و ضربان قلب کودک را ثبت می‌کند. در صورتی که این علائم حیانی از حد نرمال خارج شوند به گوشی همراه پیغام ارسال می‌شود. این برنامه همچنین الگوی خواب کودک را نیز مشخص می‌کند. پدر و مادرها می‌توانند بر اساس الگوی خواب برای خواب کودک خود برنامه‌ریزی کنند. باتری این دستگاه به مدت ۱۶ ساعت فعال است.

جوراب مانیتور کودک
جوراب مانیتور کودک شما را از ضربان قلب کودک آگاه می‌کند

میکسر شیر خشک

این میکسر برای والدینی که کودکان آن‌ها از شیر خشک تغذیه می‌کنند مناسب است. عملکرد دستگاه به این صورت است که پودر شیر خشک را در قسمت بالای دستگاه و مخزن آب پر می‌گردد. سپس دما و میزان شیر، از طریق تلفن همراه برنامه‌ریزی می‌‌شود. در کمتر از ۱۰ ثانیه شیر خشک کودک حاضر است.

میکسر شیر خشک
میکسر شیر خشک برای آماده سازی سریع شیر خشک مناسب است

برای آشنایی با مهم‌ترین لوازم خانگی، مقاله لوازم برقی که باید در هر خانه‌ای باشد را بخوانید و شما هم اگر وسیله هوشمند دیگری می‌شناسید، به ما معرفی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − 3 =