جدیدترین فیلم ها, سینما و تلویزیون

همراه ما باشید با سریال‌های نوروزی

سریال های نوروز 1401

در تعطیلات نوروزی یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین سرگرمی‌های خانواده‌های ایرانی دیدن سریال‌های نوروزی است. سریال‌های نوروزی هرساله خانواده‌های زیادی را دورهم جمع می‌کند و جمع خانواده‌ها را گرم‌تر از همیشه می‌کند. در این مقاله می‌خواهیم در کنار هم نگاهی کوتاه و اجمالی به سریال های نوروز ۱۴۰۱ کنیم. با ما همراه باشید:

سریال زیرخاکی ۳ از سریال های نوروزی پرطرفدار

سریال کمدی و جذاب زیرخاکی فصل ۱ و ۲ که چندی قبل مهمانِ خانه‌های مردم بود قرار است با فصل ۳ در نوروز ۱۴۰۱ خانواده‌های ایرانی را به خنده مهمان کند. در این سریال طبق فصل‌های گذشته بازیگران نقش اول آن، ژاله صامتی و پژمان جمشیدی هستند که قرار است لحظه‌های خنده‌دار و کمدی را خلق کنند.

سریال های نوروز 1401
زیر خاکی یکی از سریال های نوروز ۱۴۰۱

سریال خداداد

سریال کمدی بعدی که در لیست سریال‌های نوروزی قرارگرفته است و قرار است از شبکه‌ی ۲ سیما پخش گردد سریالی به نام خداداد است. در این سریال علی صبوری، پیام دهکردی، سوسن پرور، سارا باقری، سیاوش طهمورث و … به نقش‌آفرینی می‌پردازند. داستان این سریال بیان مشکلات اقشار مختلف مردم به زبان طنز است.

سریال برف بی‌صدا می‌بارد

بله درست شنیدید به خاطر اینکه شبکه‌ی ۳ سیما تاکنون اعلامی در مورد سریال های نوروز ۱۴۰۱ نکرده است احتمال می‌دهند که ادامه‌ی سریال ۱۰۰ قسمتی برف بی‌صدا می‌بارد در نوروز پخش گردد. سال ۱۴۰۰ نیز شبکه‌ی ۳ قید پخش سریال‌های مفرح و خنده‌دار را زده بود و ادامه‌ی گاندو ۲ را پخش کرد. حال باید منتظر ماند تا ببینیم شبکه‌ی ۳ چه سیاستی برای نوروز ۱۴۰۱ در پیش می‌گیرد.

سریال دردسرهای شیرین از سریال های نوروزی ۱۴۰۱

این سریال داستان زندگی یک زن و شوهر و مشکلات و اتفاقات زندگی آن‌ها است و قرار است در نوروز ۱۴۰۱ از شبکه‌ی ۵ روی آنتن برود. بازیگران این سریال مریم مؤمن و پوریا پور سرخ هستند، باید منتظر بمانیم و ببینیم که مورد اقبال تماشاگران سریال‌های نوروزی قرار می‌گیرد یا خیر؟!

سریال نون خ ۴

یکی از سریال‌های پرطرفدار این سال‌ها سریال نون خ هست که هر فصل آن جذاب‌تر و دیدنی‌تر از فصل گذشته است. گمانه‌زنی‌های بسیاری وجود دارد که شاید این سریال جذاب و دیدنی با فصل ۴ مهمان نوروزی خانه‌ای شما باشد اما هنوز خبر موثق و کاملی دراین‌ارتباط منتشر نشده است.
حالا شما بگویید کدام سریال‌های نوروزی بیشتر در خاطر شما مانده است و هر شب منتظر پخش آن بودید؟ البته که کودکان تمایل زیادی به تماشای جدیدترین انیمیشن‌های روز دنیا در ایام نوروز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =