پرفروش ترین فیلم ها, سینما و تلویزیون, مجله اینترنتی

No time to Die 2020 (زمانی برای مردن نیست)

معرفی فیلم - زمانی برای مردن نیست

نام فیلم: No time to Die 2020 (زمانی برای مردن نیست)
ژانر: اکشن، هیجانی، جستجوگری
کارگردان: Cary joji fukunaga   
کشور تولید کننده: آمریکا، انگلیس

خلاصه داستان

زمانی برای مردن نیست..! نه…! شاید همیشه زمان مناسبی برای مردن نباشد، این فیلم یکی دیگر از فیلم های جیمز باند، که دنیل کریک مشغول لذت از حضور خودش در دنیاست، تا اینکه فردی از او درخواست کمک می‌کند‌.
این فیلم سرشار از لحظات هیجانی و اکشن، که روح را ناخودآگاه به جنگ با بعضی اصول زندگی می کشاند.
یک سری از نکاتی که در بخش معرفی پرفروش ترین فیلم ها تلاش می‌کنیم، تا آنها را بررسی کنیم.
این است که عامل پرفروش شدن فیلم ها به چه اصولی وابسته است؟! فیلم ها مانند هر محتوای دیگری که از انواع مهم هنری شناخته می شوند، دارای یک سری ویژگی های مشترک هستند.
فیلم ها، مانند شعر و داستان و کتاب ها زمانی پرفروش می‌شوند، که بیانگر،آمال و آرزوهای بشر، صدق عاطفی، وحدت مکانی و زمانی در طول تاریخ سینما یا در طول تاریخ بشر باشند.
از آن جهت که فیلم ها با هر کنش و واکنشی از سوی بازیگران می‌توانند، بیننده را به تأمل و تفکر عمیقی برسانند، قدرت زیادی در زمینه فروش و تجارت پیدا می‌کنند.
چرا که گاها فیلم های پرفروش مخصوصا اکشن دارای درون مایه های شبیه به اسطوره ها یا داستان هایی همچون رستم و سهراب هستند، که در واقع همان درون مایه نیاز ذهن و روان تمام انسان هاست.
برای مثال: تمایل به جاودانگی، سرسختی در مقابل حوادث، تمایل به ابدی شدن و حذف مفهوم عمیق مرگ، انسان به حدی این دسته نیازها را درک می کند، که حاضر است آرزوهای دست نیافته را از پشت پیکسل های کوچک و پرده های بزرگ سینما با کنش و واکنش بازیگران لمس کند.
با توجه به شیوع ویروس کرونا اکران فیلم «زمانی برای مردن نیست» به تعویق افتاد.
مسئله دیگری که در مباحث آینده بررسی می شود، مسئله تهیه بودجه جهت ساخت یک فیلم با پیش‌بینی فروش آن در آینده است.
بررسی این نکته که هر کارگردان با پیش بینی های مالی حداقل چقدر سرمایه جهت ساخت و تولید یک فیلم لازم دارد تا فروش خوبی را حاصل کند؟! و بررسی ضرر مالی که بعضی فیلم ها با وجود شرایطی همچون کرونا دارند چقدر است؟! سرگذشت مالی فیلم هایی که ساخته شدند و با وجود کرونا اکران نشدند، چه شد؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 15 =