کسب و کار, مجله اینترنتی, نکات طلائی و آموزش

تاثیر مناسبت ها بر درآمدزایی، بخش (۱)

تاثیر مناسبت ها بر درآمدزایی

بخش مهمی از کسب و کارهای این سال‌ها وابسته به مناسبت هایی شده است که در طول سال باعث سرور و شادی دل ها می‌شوند. به همین دلیل آگاهی از تاثیر مناسبت ها بر درآمدزایی اهمیت ویژه ای دارد.

تاثیر مناسبت ها بر درآمدزایی

همان گونه که گفته شد، مناسبت ها می توانند اثر مهمی بر میزان درآمد بیشتر مشاغل داشته باشند. مناسبت هایی که هر چند، گاهی وابسته به فرهنگ و قومیت ایرانی نیستند مثل: ولنتاین، هالووین، کریسمس و…!
تقویم را که نگاه می‌کنیم، پوشیده از مناسبت های ایرانی و غیر ایرانی است که در طول سال با توجه به فضای وسیع مشتری می تواند عامل مهمی در خلق یک کسب و کار خوب در بستر مجازی باشد. شغل های پر درآمد زیادی وجود دارند، اما باید توجه کنید که هر شغلی در ابتدای کار درآمد کلانی ندارد پس هدف از این مطلب بحث پیرامون محتوای اصلی کسب و کارهاست که با ذکر مثالی در بخش های بعدی روشن‌تر می کنیم.

نقش هالووین در کسب و کارها

با توجه به شرایط فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ایران بسیاری از افراد این کشور تمایل زیادی به تبادل فرهنگی با دیگر کشورها دارند، این نکته از این جهت حائز اهمیت و بررسی است که بدانیم ایران از جهت موقعیت سیاسی و اجتماعی و فرهنگی همیشه مورد هجوم بوده است.
از این جهت گزاره های فرهنگی را به خوبی می توان به این کشور تحمیل کرد.
لذا شاهد آن هستیم که بسیاری از مناسبت‌های اروپایی و برون مرزی در زندگی هر ایرانی رخنه کرده است.
این مناسبت ها بی ارتباط با فرهنگ هستند یا به نوعی تحمیل شده، اگر روحیه ی اقتصادی خوبی داشته باشید به راحتی می توانید با تغییر فرم در این مناسبت ها درآمد خود را افزایش دهید، یکی از این مناسبت ها، «جشن هالووین» است که در سی و یک اکتبر مصادف با نهم آبان ماه برگزار می شود.
ادامه ی این مطلب را در مقاله تاثیر بومی سازی مناسبت ها بر درآمدزایی بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =