اطلاعات خرید محصول

کاربر گرامی، شما می‌توانید از قسمت دسته بندی محصولات، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده، و پس از مشاهده اطلاعات کافی از محصول با اضافه کردن آن به سبد خرید؛ مراحل تسویه حساب و جزئیات پرداخت و ارسال را طی کنید، جهت دریافت اطلاعات بیش‌تر در بخش راهنمای خرید عنوان «چطوری سفارش بدم» را مطالعه کنید و یا سایر سوالات خود را از طریق چت آنلاین سایت و واتس اپ بپرسید.

کاربر گرامی، شما می‌توانید حسن نظر خود در رابطه با محصول یا حمایت خود را از مجموعه آکوکالا در قسمت دیدگاه و نظرات یا در فرم پیشنهادات و انتقادات ثبت کنید، یا با ارسال عکس محصولات مورد استفاده و اعلام رضایت از طریق چت واتس اپ به همکاران ما، سهم بزرگی در پیشرفت و توسعه ما داشته باشید.

کاربر گرامی، شما می‌توانید جهت تسهیل در امر پرداخت کیف پول خود را از طریق پنل کاربری شارژ کنید و هنگام پرداخت از آن استفاده کنید.

کاربر گرامی، شما می‌توانید، با عضویت در سایت آکوکالا و سپس با مطالعه مجله‌های اینترنتی و مشاهده محتواهای صوتی و تصویری در بخش «هفت + یک» امتیاز کسب کرده و با مجموعه امتیازی که در پروفایل شما نمایش داده می‌شود؛ از تخفیفات در نظر گرفته شده استفاده کنید.

کاربر گرامی، مجموعه آکوکالا جهت تسهیل در امر خرید و راحتی شما این امکان را فراهم کرده است، تا شما کاربران عزیز بتوانید بدون عضویت در سایت و ایجاد حساب کاربری، محصول خود را به راحتی خریداری کنید.

کاربر گرامی، محصولات آکوکالا را تنها می‌توانید از سایت خریداری کنید، در صورت فراهم شدن امکان خرید از طریق سایر شبکه‌ها اطلاع رسانی خواهد شد.

کاربر گرامی، اگر قصد دریافت محصول خود را در یک زمان و تاریخ مشخص دارید، در هنگام خرید لطفا در قسمت «یادداشت سفارش» توضیحات خود را درج کنید، در غیر این صورت از طریق پشتیبان یا چت آنلاین و واتس اپ، زمان و تاریخ ارسال و دریافت را به همکاران ما اطلاع دهید.

سایر سوالات

کاربر گرامی، شما از قسمت ورود/ ثبت نام می‌توانید مراحل عضویت در سایت آکوکالا را طی کنید.

بله، شما می‌توانید با پر کردن فرم همکاری و استخدام از سایت یا دریافت آن از همکاران ما در چت واتس اپ درخواست همکاری خود را به مجموعه آکوکالا اعلام کنید؛ تا پس از بررسی درخواست و سوابق شما توسط ریاست مجموعه، سایر هماهنگی‌ها طی تماس تلفنی با شما انجام شود.

بله، مجموعه آکوکالا جهت توسعه بسته بندی محصولات و برندسازی سایر شرکت‌ها و ارگان‌ها؛ این امکان را فراهم کرده تا لوگو‌ی شخصی شما بر محصولات درج شود.