لباس و پوشاک, مجله اینترنتی, مد و زیبایی

پوشاک پاییزی

پوشاک پاییزی

با تغییر فصل پوشاک مورد استفاده نیز تغییر می کند، اما آیا فقط باید به جنس لباس و پوشاک توجه کرد؟ یا رنگ نیز می تواند در انتخاب لباس در فصول سرد و گرم موثر باشد؟ کدام  رنگ برای پوشاک پاییزی مناسب است؟ دوست دارید بدانید در فصل پاییز کدام رنگ ها برای پوشاک شما زیبا و جذاب تر است، پس با ما همراه باشید.

رنگ پوشاک پاییزی

در فصل گرم سال، به سمت رنگ های خنک و سرد همانند: صورتی و آبی می رویم و پوشاک و لباس هایی انتخاب می کنیم که رنگ های سرد داشته باشند و چشم با دیدن آن رنگ ها حس خنکی را به قلب منتقل کند.

اما فصل پاییز فصل هزار رنگ است، در این فصل چه رنگی را برای لباس هایمان انتخاب کنیم؟

رنگ‌های پر طرف‌دار پوشاک پاییزی

زرد، قرمز، طلایی، کرم قهوه ای، نارنجی، رنگ های مناسب پوشاک پاییزی هستند . رنگ های گرم، حرارت و گرما را به خود بیشتر جذب می کنند، همین یک عامل باعث می شود که در فصول سرد از لباس هایی با رنگ گرم استفاده شود.

رنگ زرد یا طلایی

پوشاک پاییزی و رنگ زرد
زرد یکی از رنگ های مناسب لباس پاییزی

زرد یکی از رنگ هایی است که در پاییز بسیار دیده می شود و با الهام از پاییز می توان رنگ زرد را در لباس خود استفاده کرد.

رنگ کرم – شتری

دو رنگ بسیار پرکاربرد پوشاک پاییزی این دو رنگ است، در پوشاک خود کنار این دو رنگ  از رنگ‌های متضاد استفاده کنید تا تیپ و استایل جذاب تری داشته باشید.

رنگ بنفش

استفاده از رنگ بنفش پر رنگ، در پوشاک پاییزی باعث می شود، تا شما  از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار شوید و حس قدرت را به شما القا می کند.

رنگ قرمز

پوشاک پاییزی و رنگ قرمز
قرمز یکی از رنگ‌های مناسب لباس‌های پاییزی است.

این رنگ در لباس پاییزی بسیار زیبا جلوه می کند، باعث می‌شود تا اطرافیان توجه بیشتری به شما داشته باشند.

رنگ نارنجی

این رنگ یکی از رنگ های اصلی فصل پاییز است، حس و انرژی خوبی را منتقل می کند، پس می تواند یکی از بهترین رنگ های مناسب لباس پاییزی باشد.  با انتخاب این رنگ انرژی های مثبت و حس خوب را به دیگران  منتقل کنید.

رنگ زرشکی

یکی از رنگ های مخصوص پاییز است، و بهترین انتخاب برای لباس آقایان می باشد. آقایان خوشتیپ  و خوش لباس حتماً در کمد لباس خود یک پیراهن زرشکی یا بافت زرشکی برای فصل پاییز  دارند.

استایل جذاب با پوشاک پاییزی

علاوه بر جنس لباس باید به رنگ و فصل هم توجه خاصی داشت.شما چه رنگ هایی برای پوشاک و لباس خود در فصل پاییز انتخاب می کنید، تا استایلی جذاب و خاصی داشته باشید؟
در پایان بد نیست بدانید که ما در مقاله انواع بافت رنگی در استایل پاییز به طور مفصل در مورد اهمیت بافت در فصل پاییز صحبت کرده ایم. مطالعه این مقاله نیز خالی از لطف نیست و مکمل مقاله فعلی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + هشت =