ادبیات, مجله اینترنتی, معرفی شاعر و نویسنده

خوردن قورباغه به سبک برایان تریسی

خوردن قورباغه به سبک برایان تریسی

برایان تریسی در ایران با کتاب قورباغه ات را قورت بده مشهور است؛ اما باید بدانیم او یکی از بزرگان صنعت سخنرانی های انگیزشی و مشاوره های اقتصادی است.
آقای برایان خودش به تنهایی روی مارکوپولو را سفید کرده و از جزایر اقیانوس آرام تا جنوب شرقی آسیا، از ایران خودمان تا آمریکا و همچنین اروپا را سفر کرده. در ضمن چهار زبان مختلف را مثل بلبل صحبت می کند!
خانواده تریسی با گوشت و خونشان فقر و نداری را تجربه کرده اند. برایان برای فرار از این فقر مدرسه را ترک کرد و به کارگری، شستن ظرف، ماشین شستن و… پرداخت و در نهایت در بیست سالگی دل را به دریا زد و به کارگری در کشتی پرداخت تا سفر به دور دنیا را تجربه کند. این سفر هشت سال طول کشید و با همه تجربه‌هایی که بدست آورد به فروشندگی اقدام کرد و خواست که بهترین فروشنده شود؛ پس شروع به مشورت کردن با بهترین‌ها کرد و به مطالعه پرداخت تا نهایت لقب بهترین مدیر فروش را کسب کرد. شوق به یادگیری و تجربه و تلاش او را به سمت مدیرعاملی یک شرکت رساند.
جالب است بدانید برایان در سن سی سالگی وارد بهترین دانشگاه شد و در رشته مدیریت فارغ التحصیل شد و بعد از آن مدرک کارشناسی ارشد مدیریت را از دانشگاه کلمبیا دریافت کرد.
او همیشه بر این معتقد است که *انسان در هر سنی و موقعیتی از زندگی که قرار دارد، می‌تواند زندگی خود را تغییر دهد.*
در نهایت او بعد از سال ها تلاش و یادگیری تصمیم گرفت در قالب سخنرانی‌های انگیزشی راه‌های کسب موفقیت را آموزش دهد. او کتاب‌های زیادی دارد از جمله : روانشناسی فروش ۱۹۸۸ / رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته ۲۰۰۱ / چگونه استقلال مالی خود را سریع‌تر و ساده‌تر از آنچه تصور می‌کنید، به‌دست آورید؟۲۰۰۱ / قورباغه را قورت بده ۲۰۰۱ / اهداف ۲۰۰۳ / درآمدی که ارزشش را دارید، کسب کنید ۲۰۱۲/ موفقیت شخصی ۲۰۱۶ و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 11 =