دارو و درمان, مجله اینترنتی, نکات طلائی و آموزش

ضد لک Cyspersa و ضد آفتاب Canbio

درمان لک صورت

لکه‌های پوستی از رایج‌ترین مشکلات پوستی هستند و انواع مختلفی دارند مثل: کک و مک، ملاسما، لکه‌های ناشی از آفتاب، لکه‌های دوران بارداری، افزایش سن، و حتی لکه‌های ناشی از جوش صورت و..
کرم Cyspersa یک ضد لک قوی و موثر است، و عملکردش از طریق اصلاح رنگدانه‌های پوستی است، نه صرفا لایه برداری. شما برای درمان لک صورت و بدن می‌توانید از این کرم ضد لک قوی استفاده کنید.

درمان لک صورت با کرم Cyspersa

روزی یک مرتبه لایه نازکی از ضد لک سیسپرسا را بر روی لکه‌های پوستی خود بزنید، و به مدت بیست دقیقه صبر کنید. در انتها با یک شوینده ملایم صورت یا بدن خود را بشویید. دوره درمان این محصول ۱۶ هفته و روزی یک بار است و بعد از تداوم و اثرگذاری قابل قبول، شما می‌توانید هفته‌ای دو مرتبه از این کرم استفاده کنید.
نکته: در رابطه با استفاده از ضد لک cyspersa، استفاده همزمان از مرطوب کننده در طول درمان فراموش نشود. ناگفته نماند این کرم بیش از سایر کرم‌ها به لایه‌های زیرین پوست نفوذ می‌کند و سازگاری بیش‌تری با پوست دارد.

کرم سیسپرسا
کرم cycpersa یک ضدلک موثر و قوی است

اهمیت ضد آفتاب‌ها

مراقبت از پوست یک امر ضروری است و تنها راهکار برای محافظت از پوست در مقابل اشعه‌های آفتاب، استفاده از کرم‌های ضد آفتاب است. بر اساس آمارهای منتشر شده در سطح جهان ابتلا به سرطان پوست ملانوم در حال افزایش است. این بیماری با سابقه آفتاب سوختگی مرتبط بوده و از قرار گرفتن در مقابل نور خورشید نشات می‌گیرد.

ضد آفتاب Canbio

استفاده از یک ضدآفتاب خوب در چهار فصل از اولین قدم‌های شروع یک روتین پوستی است. ضدآفتاب‌ها را باید در چهار فصل به مقدار کافی قبل از خارج شدن از خانه مورد استفاده قرار دهید اگر از پوست خود در مقابل اشعه‌های خورشید مراقب نکنید، اشعه UVB باعث ایجاد لکه‌های پوستی و اشعه UVA باعث پیر پوستی و چین و چروک می‌شوند. ضد آفتاب کانبیو یک ضد آفتاب مناسب جهت جلوگیری از ایجاد لکه‌ها و پیر پوستی است.

ویژگی و فواید ضد آفتاب canbio

این کرم ضد آفتاب دارای یک فرمولاسیون اسپانیایی است، و در دو مدل جهت استفاده برای پوست‌های چرب و مختلط، خشک و نرمال موجود است؛ این ضدآفتاب دارای بافتی سبک و مات است و رد چربی و سفیدی را روی پوست باقی نمی‌گذارد. این ضد آفتاب فاقد چربی و پارابن است و با دارا بودن فیلتر‌های فیزیکی و شیمیایی محافظت بالایی در برابر آفتاب ایجاد می‌کند.

کرم ضد آفتاب کانبیو
ضدآفتاب کانبیو محافظ قدرتمند در برابر نور خورشید

ضرورت استفاده از ضدآفتاب در زمستان

جالب است بدانید حتی در زمستان استفاده از ضدآفتاب‌ها ضروری است، چرا که دانه‌های برف سفید و دوست داشتنی زمستانی در حین ناباوری ۸۰ درصد از اشعه ماورا بنفش را منعکس می‌کنند. مضرات پرتوها با وجود برف دو برابر است و به علت رقیق بودن جو در ارتفاعات، اشعه‌های فرابنفش در آن فضا بیشتر می‌شوند؛ و به ازای هر سیصد متر ارتفاع از سطح ۴% به این اشعه‌ها اضافه می‌شود. فراموش نکنید در فصل زمستان و در اواسط فصل، کره زمین در کمترین فاصله با خورشید است و در این حالت تاثیرگذاری نور خورشید بر پوست افزایش می یابد. با این وجود استفاده از ضد آفتاب‌ها را در پاییز و زمستان فراموش نکنید.

شوینده ملایم canbio

علاوه بر درمان لک صورت و استفاده از ضدآفتاب، استفاده از یک شوینده مناسب نیز برای پوست ضروری است. شوینده کانبیو بسیار ملایم است و بعد از استفاده به شما حس خشکی پوست و کشیدگی منتقل نمی‌شود، دارای عصاره جلبک‌های دریایی بوده و به همراه ترکیبات لایه بردار دیگر مثل: لاکتیک اسید، در طول استفاده باعث از بین رفتن لکه‌های پوستی، لایه برداری و روشن شدن پوست می‌شود. شما می‌توانید روزی دو مرتبه از این شوینده استفاده کنید.
برای مراقبت بهتر از پوست، مزایای استفاده از تونرها را نیز مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + بیست =