آرایشی بهداشتی, مجله اینترنتی, مد و زیبایی

ترندترین رنگ موهای سال ۱۴۰۱

رنگ موهای ترند سال 1401

روزها خیلی سریع در حال عبور هستند و چشم برهم زدنی تکاپوها را برای آغاز سال ۱۴۰۱  می بینیم، خانم‌های ایرانی برای آغاز سال جدید نه‌تنها به محیط زندگی توجه دارند و رنگ و لعاب آن را عوض می‌کنند بلکه از چهره و ظاهر خود غافل نمی‌شوند، خانم‌ها خیلی علاقه‌مند هستند تغییراتی که ایجاد می‌کنند بزرگ جلوه کند، تغییر رنگ مو، یکی از راه‌هایی این تغییر بزرگ است؛ اما خانم‌های شیک و زیبا سعی می‌کنند رنگ موهایی را انتخاب کنند که بیشتر مد سال هستند، در این مطلب رنگ موهای ترند سال ۱۴۰۱ را معرفی می‌کنیم. در ضمن برای خرید محصولات زیبایی، بهداشتی و مراقبتی برای سال ۱۴۰۱ می‌توانید از همین حالا اقدام کنید.

انواع رنگ مو

رنگ موها از نظر مواد تشکیل‌دهنده و نوع ماندگاری روی موها به انواع مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند که لازم است حتما در مورد آن‌ها بیشتر بدانید.

رنگ موی موقت

این رنگ‌ها بعد از شست‌وشو از بین خواهند رفت، رنگ‌های موقت بیشتر فانتزی هستند مثل: گچ‌رنگ، اسپری رنگ و ماژیک رنگ جز این دسته از رنگ‌های موقت هستند.

رنگ موی نیمه موقت

این رنگ موها حاوی ماده‌ای قلیایی هستند که باعث آسیب کمتری به مو می شوند، طیف رنگی این نوع رنگ‌ها تیره است و بیشتر برای پوشاندن موهای سفید به کار می‌روند، رنگ موی نیمه موقت با چندین بار شست‌وشو از بین خواهند رفت و در صورت نارضایتی از رنگ مورد نظر با شامپوهای حاوی آمونیاک بلافاصله پاک می‌شود.

رنگ موی دائم

رنگ‌های دائمی که تا چندین ماه روی موها باقی می‌مانند و البته آسیب بیشتری نسبت به انواع دیگر رنگ موها به مو وارد می‌کنند، این رنگ‌های دائمی حاوی آمونیاک هستند و برای نفوذ روی ساقه‌های مو با ماده‌ای به نام اکسیدان ترکیب می‌شوند.

رنگ موهای ترند سال ۱۴۰۱

در ادامه می‌توانید رنگ مو های ترند سال ۱۴۰۱ را ببینید. خانم‌های زیبا پسند می‌توانند از بین این رنگ‌ موهای دلربا رنگ موی مناسب خود را انتخاب کنند.

رنگ موی شکلاتی شیری

این رنگ جذاب و خیره‌کننده جز رنگ‌های گرم محسوب می‌شود، رنگ موی شکلاتی برای دختران جوان و خانم‌های میان‌سال بسیار مناسب است؛ البته در نظر داشته باشید این رنگ موی زیبا بیشتر مناسب افرادی است که پوست روشنی دارند.

رنگ‌های ترند سال 1401
رنگ موی شکلاتی شیری یکی از رنگ‌های ترند سال ۱۴۰۱

رنگ موی مسی

این رنگ مو نیز برای افرادی با پوست‌های سبزه و گندمگون مناسب است، رنگ موی مسی نیز جز رنگ‌های گرم شناخته می‌شود.

رنگ موهای ترند سال 1401 - رنگ مسی
رنگ مسی- رنگ موی ترند سال ۱۴۰۱

رنگ موی بلوند عسلی

بلوند عسلی دارای تناژ رنگ طلایی است که با انواع مختلف رنگ پوست و سن مناسب است. این رنگ مو طرفداران زیادی به خود جذب کرده است.

رنگ موهای ترند سال 1401
رنگ موی بلند عسلی- رنگ موهای ترند سال ۱۴۰۱

رنگ موی کاراملی

این رنگ موی جذاب را جز سری رنگ‌های کلاسیک اروپایی می‌شناسند، این رنگ مو با پوست‌های روشن و برنزه جذابیت بیشتری دارد؛ می‌توانید از این تناژ رنگ در هایلایت‌ها و آمبره استفاده کنید.

رنگ موهای ترند سال 1401- رنگ موی کاراملی
رنگ کاراملی- رنگ موهای ترند سال ۱۴۰۱

رنگ موی بلند کره ای

اگر به دنبال چهره‌ای خاص و جذاب هستید این رنگ مو انتخاب بسیار خوبی است، رنگ موی کره‌ای با هر رنگ پوست و چشمی زیبایی خاصی را ایجاد می‌کند.

رنگ موهای ترند سال 1401- رنگ موی کره ای
رنگ موی کره ای- رنگ موهای ترند سال ۱۴۰۱

رنگ موهای ترند سال ۱۴۰۱ همچنان ادامه دارد، اما…

در نظر داشته باشید تنها با تماشای عکس‌ها و مدل موهای مختلف این رنگ موهای ترند سال ۱۴۰۱ دلربا را انتخاب نکنید، برای انتخاب رنگ موی مناسب حتما به رنگ پوست، چشم، جنس مو و سن خود نیز توجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 7 =