پرفروش ترین فیلم ها, سینما و تلویزیون, مجله اینترنتی

درخت گردو، روایتی از تلخی‌ها

معرفی فیلم درخت گردو

فیلم درخت گردو با فروش سه میلیارد و دویست و سی و سه میلیون تومان در لیست پرفروش ترین فیلم‌های درام ایرانی قرار گرفت.
شاهکار پیمان معادی، مهران مدیری و مینا ساداتی در این فیلم یکی از دلایل اصلی جهت قرار گرفتن این فیلم در لیست پرفروش ترین‌هاست. درخت گردو در جشنواره فیلم فجر امتیازات زیادی کسب کرد. چرا که این فیلم بر اساس یک واقعیت تاریخی ساخته شده است، واقعیتی از درد و رنج‌های قشر خاصی از جامعه بر روی پرده‌های سینما که مخاطبان زیادی را به خودش جذب کرد. واقعیتی ناشی از صدق عاطفی حوادث که به سرعت در قلب‌ها نفوذ کرد و دستاوردهای زیادی را از ساخت این فیلم حاصل کرد.
روزنه امید در انتهای این فیلم چنان به اتاق تاریک رنج و سختی‌ها نفوذ پیدا می‌کند که تماشاگر را شگفت زده می‌کند.
این فیلم در بازه زمانی سال ۶۶ تا ۹۵ روایت می‌شود. روایت زندگی تلخ و حوادث ناگوار قهرمان‌های ایران، آنجا که هوا هم جوانه‌های تازه‌ی نفس را به اسارت می‌کشد. این فیلم روایت تلخ و درام بمباران شیمیایی سردشت و خانواده‌هایی است که دچار مشکلات تنفسی شدیدی شده‌اند، و در انتها رقص قاصدک‌های امید را بر تن رنج‌های بی امان می‌بینیم.
نقش پیمان معادی و مهران مدیری را در پرفروش بودن این فیلم نمی‌توان انکار کرد. شما را به تماشای این فیلم دعوت می‌کنیم، چرا که ذهن ما در شرایط کنونی و سختی‌ها نیازمند دیدن و چشیدن سختی‌هایی فراتر از سختی‌های خودمان است تا با مقایسه‌ تمام دردها ظرفیت بیش‌تری را برای قلب خود در نظر بگیریم. دردهایی که تجربه نشدند اما با چند سکانس از درخت گردو به راحتی ملموس و قابل درک می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − ده =